ZADZWOŃ DO NAS: 516 516 112
ZADZWOŃ DO EKSPERTA: 602 662 992
Specjalizujemy się w leczeniu osoczem bogatopłytkowym i komórkami macierzystymi!
Specjalizujemy się w leczeniu osoczem bogatopłytkowym i komórkami macierzystymi!
ZADZWOŃ DO NAS

Endolifting Twarzy Fotona 4D

*******************

Wszystkie artykuły na naszej stronie są autorskie, a Państwo możecie się kontaktować z ich autorami za pośrednictwem rejestracji tel. 516 516 112 lub bezpośrednio z ekspertem: tel. 602 662 992. Można też pozostawić sms i wówczas oddzwonimy.

*******************

PIERWSZY NA ŚWIECIE
LASEROWY ENDOLIFTING® TWARZY FOTONA 4D

WZBOGACONY O
KONCENTRAT OSOCZA BOGATOPLYTKOWEGO HD

LUB EKSTRAKT KOMÓREK MACIERZYSTYCH
ENZYMOWANYCH Z TŁUSZCZU W PROCESIE KOLAGENEZY

Endolifting Twarzy Fotona 4D

Laserowy Endolifting Twarzy Fotona4D możemy podzielić ze względu na jego rozległość, konfigurację i rodzaj dodatkowych procedur wzmacniających efekt jego działania. Jednak w każdym z tych przypadków występują cztery innowacyjne procedury tworzące skuteczną terapię pozwalającą walczyć z upływającym czasem; EndoLiftingSmooth, Frace3D, Piano MatrixView, SupErfacialTM oraz dwie długości fali Fotona: Er:YAG i Nd: YAG.

Usługi laserowe naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Pacjent może skorzystać z zabiegu i rozłożyć w czasie jego koszty.

RATY 0% !

Smooth

Laserowy Endolifting Twarzy Fotona4D zaczynamy od procedury Smooth dedykowanej do naświetlania wewnętrznej strony naszych policzków i warg (błony śluzowej) Jest to jeden z bardziej efektywnych zabiegów z wykorzystaniem światła lasera Erbowo- Yagowego, którego absorbowanie rozpoczyna się w wodzie zawartej w tkance, przez co energia strzału zaczyna się już na powierzchni skóry. Jednak, dzięki wilgotnej błonie śluzowej, nie uszkadza tkanki, jest całkowicie bezbolesna, koncentrując się na maksymalnym pobudzeniu kolagenu, poprzez zaistnienie milisekundowego szoku termicznego (67st.C) wywołanego światłem lasera na całej grubości skóry.

Frace3D

Drugim krokiem jest procedura Frace3D, polegająca na potrójnym wyładowaniu energii z różną siłą, przez co wytwarza mikrouszkodzenia termiczne na różnych głębokościach w skórze. Stosowana przy użyciu specjalistycznego skanera, po zabiegu tworzy niewidzialną, regularną strukturę mikrouszkodzeń sięgającą skóry właściwej. Powstałe podrażnienia mocno unaczyniają stymulowane części ciała, tworząc przebudowę kolagenu i efekt liftingu skóry. Tak bezpieczna i precyzyjna procedura jest możliwa do wykonania, tylko dzięki wspomnianej już precyzji lasera Fotona4D.

Piano MatrixView

Kolejna, trzecia procedura była już możliwa do wykonania przy użyciu poprzedniej generacji laserów Fotona, ale bez możliwości zastosowania unikalnego czujnika MatrixView, (przystawka do nowej generacji głowicy lasera) parzyła pacjentów lub była nieskuteczna. Mowa tu o remodelingu skory Piano MatrixView. Jest to najdłuższa procedura w całym Endoliftingu Twarzy Fotona 4D i wymagająca największej termicznej precyzji, ale dobrze zrobiona posiada znamiona działu rzeczy niemożliwych. Piano MatrixView wykorzystuje super długie impulsy dzięki czemu zostaje osiągnięty całkowity efekt stymulacji cieplnej – permanentnej. Terapeutyczne ciepło 42 stopi Celsjusza oddziałuje na skórę właściwą bez narażania naskórka na niepotrzebne urazy termiczne. Piano MatrixView, jako odrębna procedura zyskuje miano – najbardziej efektywnej i efektownej w historii laseroterapii.

Tryb Piano Ujedrnianie skóry
Tryb Piano Ujedrnianie skóry

SupErfacialTM

Czwartym standardowym w Endoliftingu Twarzy Fotona4D, ale nie ostatnim krokiem w naszej klinice jest SupErfacialTM Peeling laserowy zimny to zabieg, który powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, redukuje wszelakie blizny, zmarszczki, uszkodzenia posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. To nieporównywalnie bardziej precyzyjna i bezpieczniejsza metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne (np. mikrodermabrazja) lub chemiczne (np. kwasy). Laser wytwarza od kilkudziesięciu do kilkuset maleńkich kolumn uszkodzeń, które są otoczone zdrową skorą nie poddaną działaniu lasera. Powoduje to, iż skóra regeneruje się bardzo szybko, stymulując produkcje kolagenu i elastyny. To najbardziej widoczna procedura ze wszystkich dotychczasowych, których głównym zadaniem było pobudzenie głębszych struktur skóry. SupErfacialTM zaczerwienia naszą skórę podczas zabiegu, a w następnych dniach dochodzi do jej złuszczenia. To bardzo spektakularna przemiana.

Wszystkie prezentowane procedury, które z powodzeniem występują osobno, odpowiednio wykonane podczas jednego zabiegu Endolifting Twarzy Fotona4D już po kilku dniach dają wizualny efekt – zdrowej i pięknej skory. Jednak te najbardziej pożądane owoce, trwałej odbudowy i naszego odmłodzenia będą towarzyszyły przez następne 12 miesięcy. Dziś zapoczątkowany proces będzie dozował naszą przemianę, aby ostatecznie zatryumfować po całkowitej przebudowie naszej skóry – warstwa po warstwie.

Nasze dotychczasowe doświadczenie zaowocowało piątą procedurą, dotyczącą pomijanej okolicy ze względu na bezpieczeństwo pacjenta i skomplikowaną procedurę przygotowawczą. Mowa tu o powiekach i okolicach oczu. Bez odpowiedniego zabezpieczenia rogówki, niemożliwa do wykonania. MedicaLaser powstał na bazie doświadczeń ponad dwudziestu specjalistów, w tym okulistów, co w znaczący stopniu wpłynęło na naukowe i bezpieczne korzystanie ze światła lasera. Do najdroższych procedur Endolifting Twarzy, dodajemy procedurę znieczulenia i zabezpieczenia sterylnymi, metalowymi nakładkami gałek oczu, umożliwiając tym samym wykonanie odpowiednich procedur laserowych podnoszących powieki i redukujących zmarszczki, przebarwienia i zmiany wokół oczu.

Laseroterapia – MedicaLaser.pl – Laser Fotona 4D – Endolifting Twarzy
Laseroterapia – MedicaLaser.pl – Laser Fotona 4D – Endolifting Twarzy

Laseroterapia z BIO Medycyną – laser Fotona, Angelsystem i Celltibator

Również ta sama wiedza i doświadczenie, zwłaszcza w dziedzinie BIO Ortopedii były pomocne w poznaniu i zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych w procesach odbudowy naszej skóry i opóźnianiu efektów jej starzenia. Bez spektakularnych osiągnięć w BIO Ortopedii wykorzystujących osocze bogatopłytkowe, czy komórki macierzyste w terapii ostrzykiwania: stawów, mięśni czy ścięgien, nie było by naszej, niepowtarzalnej procedury Endolifting Twarzy Fotona5D. Na dzisiaj jesteśmy jedyną kliniką w Europie, która łączy Laseroterapię z BIO Medycyną. Połączenie nie jest przypadkowe. Wybraliśmy dwa niedoścignione wzory, z jednej strony laser firmy Fotona, z drugiej Angelsystem i Celltibator w dziedzinie pozyskiwania koncentratu osocza bogatopłytkowego i ekstraktu komórek macierzystych, warstwy stromalnej tłuszczu.

Od lewej: koncentrat osocza o zagęszczeniu powyżej 3.000.000, w środku koncentrat komórek macierzystych enzymowanych kolagenezą , ostatni tłuszcz bogaty w komórki macierzyste

Tak dobrze pobudzona światłem lasera cała struktura; od naskórka do skóry właściwej, z nowym jej unaczynieniem, nie może pozostać bez odpowiedniego odżywienia strukturalnego, czy wsparcia na poziomie komórkowym. Kiedy, jak nie w tym momencie nasza skóra potrzebuje tego najbardziej.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej ilości osocza.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Nasze wcześniejsze doświadczenia ostrzykiwania skóry twarzy i szyi ubogopłytkowym osoczem i ich rezultaty były bardzo zachęcające do pogłębienia tej tematyki, a w rezultacie zakupu najnowocześniejszego na świecie seperatora koncentratu bogatopłytkowego.

Mała próbka krwi Pacjenta (od 40ml) jest przetwarzana przy użyciu wysoko specjalistycznego sprzętu medycznego (Komputerowego Separatora Komórkowego Angel System), aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową – PRP. Tak przygotowane unikalne PRP, zawierające czynniki wzrostu, jest wstrzykiwane punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji.
Mała próbka krwi Pacjenta (od 40ml) jest przetwarzana przy użyciu wysoko specjalistycznego sprzętu medycznego (Komputerowego Separatora Komórkowego Angel System), aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową – PRP. Tak przygotowane unikalne PRP, zawierające czynniki wzrostu, jest wstrzykiwane punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji.

Nie przypadkowo padło sformułowanie osocze ubogopłytkowe, ponieważ jak nazwać zagęszczenie osocza 1,5 – 2,5 krotne (standard ogólnopolski) w stosunku do analogicznego zagęszczenia go od 10 – 20 krotne w klinice Medicalaser. W tym miejscu zapewne nasuwa się wątpliwość o naszą rzetelność w przekazie informacji, w aspekcie porównawczym. Aby uniknąć niepotrzebnych podejrzeń lub niekompetencji, każda procedura pobrania krwi w celu uzyskania koncentratu osocza bogatopłytkowego jest skrupulatnie monitorowana. Pacjent zna swoje wartości wyjściowe liczby płytek na ml3 krwi i uzyskane w procesie separacji. To bardzo ważne informacje, nie tylko z powodów uwiarygadniających całą procedurę. Zdarzają się pacjenci ze skrajnymi wartościami wyjściowymi 120.000 – 350.000 na ml3. Brak wiedzy na temat przygotowanego preparatu może skutkować niepowodzeniem terapii lub wywołaniem i uruchomieniem silnych mechanizmów obronnych naszego organizmu. Zarówno zbyt małe zagęszczenie osocza, jak i bardzo duże, nie jest korzystne w procesie regeneracji naszej skóry. Optymalne wartości muszą przekraczać 1.000.000 na ml3, a nazwane koncentratem powinny przekraczać 2.000.000, jednak nie więcej niż 2.400.000 na ml3. Również do tej wartości jesteśmy w stanie dokładnie, a nie szacunkowo potwierdzić zagęszczenie osocza w specjalistycznym analizatorze. Jak widać, metoda zagęszczenia wielokrotnością, nie jest w stanie operować właściwymi wartościami do danej procedury, ani zapewnić właściwego, terapeutycznego zagęszczenia naszego osocza. Dla przykładu, w BIO Ortopedii, czy terapii ekstraktem komórek macierzystych twarzy, osocze odgrywa inna rolę, stymulującą komórki macierzyste do ich formowania i namnażania. I w tym przypadku potrzebujemy niewielką ilość koncentratu HD osocza, zagęszczonego do 3.000.000 – 3.500.000, to wartości nieosiągalne w standardowych procedurach.

Osocze odgrywa rolę stymulującą komórki macierzyste do ich formowania i namnażania. Uwalnia czynniki wzrostu.

To bardzo ważne informacje na etapie podjęcia właściwej decyzji o doborze metody i miejsca wykonania zabiegu, a jej głównym kryterium powinna być możliwość: analizy i udokumentowania oferowanych wartości osocza, czy komórek macierzystych.

W klinice Medicalaser oferowane są tylko dwa pakiety laserowego Endolifting Twarzy 4D i tylko w połączeniu z koncentratem osocza bogatopłytkowego HD lub ekstraktem komórek macierzystych zrębu tłuszczu, pozyskanych w procesie kolagenezy.
Nasze doświadczenie i obserwacje kliniczne połączenia obu metod (laseroterapii i ostrzykiwania) jednoznacznie wyeliminowały wykonanie samodzielnej procedury Endolifting Twarzy 4D bez osocza lub komórek macierzystych. Od lat jesteśmy rozliczani z efektów naszych zabiegów, a nie finansowych kompromisów, czy promocji, za którymi zawsze idzie – ilość i spadek jakości.

Osocze bogatopłytkowe HD

Endolifting Twarzy wzbogacony o koncentrat Osocza Bogatopłytkowego HD

LASEROWY ENDOLIFTING TWARZY 4D WZBOGACONY O KONCENTRAT OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO PRP HD

OPIS PAKIETU

Obszar działania:

– cała twarz i okolice oczu (laser 4D + osocze HD)
– powieki (laser 4D)
– szyja (laser 4D + osocze HD)
– dekolt (laser 4D + osocze HD)
– dłonie (osocze HD, na życzenie laser 4D – plamy, przebarwienia)

Opis działania:

– endolifting – naświetlanie wewnątrz jamy ustnej (ok 30min)
– frakcjonowanie 3D – skaner (ok 30min)
– piano – rozgrzewanie do skóry właściwej (ok 70min)
– smooth – naświetlanie powiek i okolic oczu (ok 40min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi do przygotowania koncentratu PRP HD
– ostrzykiwanie twarzy koncentratem PRP HD (łącznie ok 60min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi do przygotowania koncentratu PRP HD
– ostrzykiwanie szyi, dekoltu i dłoni (łącznie ok 60min)
– laserowy peeling zimny – usuwanie wierzchniej warstwy skóry (ok 30min)

Dodatkowe informacje:

Jak widać cały zabieg jest długi i skomplikowany, ale skutki tak skrupulatnego działania, wynagrodzą wszelkie niedogodności i poświęcony czas.
Każda z wyżej wymienionych procedur rządzi się swoim czasem i parametrami. Każda wymaga wykonania jej z należną starannością przy zachowaniu zaleceń producenta Fotona4D i czasu przewidzianego na daną procedurę. Każdy etap może być wspomagany znieczuleniem wziewnym – 100% bezpieczna, 100% obojętna sedacja wziewna podtlenkiem azotu, zapewniająca komfort i bezpieczeństwo na każdym momencie zabiegu.

Osocze Bogatopłytkowe – Ostrzykiwanie koncentratem osocza bogatopłytkowego – MedicaLaser.pl

Cała procedura oparta jest na wiedzy medycznej i doświadczeniu klinicznemu. Laserowy Endolifting Twarzy 4D i mezoterapię osoczem PRP HD wykonuje lekarz po przeanalizowaniu szeregu badań i wizycie kwalifikacyjnej u specjalisty dermatologa.

Każdy szczegół ma znaczenie; dwukrotne pobranie krwi nie jest pomyłką opisu procedury. W terapii osoczem bogatopłytkowym jeszcze większe znaczenie od zagęszczenia ma czas podania, ze względu na żywotność cytokin, czynników wzrostu zawartych w osoczu. To one tak naprawdę, wykonują „główną robotę” – ale żyją krótko. Dlatego ostrzykiwanie twarzy i pozostałej części, podzielone jest na dwa etapy, umożliwiając w stosunkowo krótkim czasie zaaplikowanie koncentratu PRP HD na twarz jak i również w podobnym stężeniu na szyję, dekolt i ręce, bez jego rozcięczania, w drugim etapie. Również znaczącą rolę odgrywa brak znieczulenia miejscowego (np. żel Emla), które osłabia działanie osocza. Sedacja wziewna jest bardziej komfortowa, bezpieczna, a przede wszystkim nie wpływa na oosocze bogatopłytkowe PRP HD.

Osocze Bogatopłytkowe – Ostrzykiwanie koncentratem osocza bogatopłytkowego – Sedacja (znieczulenie wziewne) pacjenta podczas zabiegu – MedicaLaser.pl
Osocze Bogatopłytkowe – Ostrzykiwanie koncentratem osocza bogatopłytkowego – Sedacja (znieczulenie wziewne) pacjenta podczas zabiegu – MedicaLaser.pl

Komórki Macierzyste

Endolifting Twarzy wzbogacony o ekstrakt Komórek Macierzystych

LASEROWY ENDOLIFTING TWARZY 4D WZBOGACONY O EKSTRAKT KOMÓREK MACIERZYSTYCH ZRĘBU TŁUSZCZU ENZYMOWANYCH KOLAGENEZĄ

OPIS PAKIETU

Opisywany pakiet zakłada 12 miesięczną opiekę z serią różnych procedur; hamujących procesy starzenia i rozpoczynających odbudowę naszej skóry: twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

I ETAP

Obszar działania:

– cała twarz i okolice oczu (ekstrakt komórek macierzystych + osocze HD)

Opis działania:

– zabieg liposukcji w celu pozyskania materiału (tłuszczu bogatego w komórki macierzyste) do separacji mechanicznej w systemie Adivive (ok 120min)
– mechaniczne przygotowanie tłuszczu do etapu jego enzymowania kolagenezą (uzyskania ekstraktu komórek macierzystych) etap bez pacjenta (ok 30min)
– termiczne przygotowanie tłuszczu bogatego w komórki macierzyste w systemie Celltibator (ok 40min)
– strukturalne wytrącanie cząsteczek tłuszczu (enzymowanie kolagenezą w celu uzyskania ekstraktu komórek macierzystych) etap bez pacjenta (ok 90min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi, w celu przygotowania koncentratu osocza bogatopłytkowego PRP HD (ok 40min)
– ostrzykiwanie twarzy ekstraktem komórek macierzystych z koncentratem osocza bogatopłytkowego PRP HD (osocze zagęszczone powyżej 3.000.000 w małej ilości jako inicjator formowania i namnażania komórek macierzystych) łączna objętość ekstraktu komórek macierzystych z koncentratem osocza bogatopłytkowego PRP HD – 8ml, w tym 5-6 ml stanowi ekstrakt komórek macierzystych pozyskanych ze 120 ml pobranego tłuszczu na drodze separacji mechanicznej, termicznej i enzymatycznej (ok 30min)

Tłuszcz bogaty w Komórki Macierzyste
Tłuszcz pobrany od pacjenta podczas mini liposukcji do systemu zespołu filtrów Adivive.
Tłuszcz pobrany od pacjenta podczas mini liposukcji do separacji mechanicznej w systemie Adivive.

Cała procedura:

  • pozyskania materiału (liposukcja),
  • separacji mechanicznej (odseparowanie martwych komórek i pozostałości z liposukcji) ,
  • enzymowania kolagenezą (pozyskanie ekstraktu komórek macierzystych),
  • ostrzykiwania ekstraktem (mezoterapia koncentratem komórek macierzystych)

wykonywana na jałowo (warunki operacyjne).

Na każdym etapie dostęp do znieczulenia wziewnego (sedacja podtlenkiem azotu) i znieczulenia miejscowego – pełen komfort wykonania każdego etapu bez obciążającego znieczulenia ogólnego!

Komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe, Laser Fotona 4D, znieczulenie wziewne (SEDACJA).

II ETAP

1-3 miesięcy po I etapie. Laserowy Endolifting Twarzy Fotona 4D wzbogacony o koncentrat osocza bogatopłytkowego PRP HD.

Obszar działania:

– cała twarz i okolice oczu (osocze HD)
– powieki (laser 4D)
– szyja (osocze HD)
– dekolt (osocze HD)
– dłonie (osocze HD)

Opis działania:

– endolifting – naświetlanie wewnątrz jamy ustnej (ok 30min)
– frakcjonowanie 3D – skaner (ok 30min)
– piano – rozgrzewanie do skóry właściwej (ok 70min)
– smooth – naświetlanie powiek i okolic oczu (ok 40min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi do przygotowania koncentratu PRP HD
– ostrzykiwanie twarzy koncentratem PRP HD (łącznie ok 60min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi do przygotowania koncentratu PRP HD
– ostrzykiwanie szyi, dekoltu i dłoni (łącznie ok 60min)
– laserowy peeling zimny – usuwanie wierzchniej warstwy skóry (ok 30min)

III ETAP

9 – 12 miesięcy po I etapie. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym PRP HD + SupErfacialTM Peeling laserowy zimny.

Obszar działania:

– cała twarz i okolice oczu (laser SupErfacialTM + osocze HD)
– powieki (laser Smooth)
– szyja (laser SupErfacialTM + osocze HD)
– dekolt (laser SupErfacialTM + osocze HD)
– dłonie (osocze HD, na życzenie laser 4D – plamy, przebarwienia)

Opis działania:

– smooth – naświetlanie powiek i okolic oczu (ok 40min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi do przygotowania koncentratu PRP HD
– ostrzykiwanie twarzy koncentratem PRP HD (łącznie ok 60min)
– pobranie 120ml – 180ml krwi do przygotowania koncentratu PRP HD
– ostrzykiwanie szyi, dekoltu i dłoni (łącznie ok 60min)
– laserowy peeling zimny – usuwanie wierzchniej warstwy skóry (ok 30min)

TO KRÓLEWSKA PROCEDURA, A OSTATNI ETAP OSTRZYKIWANIA KONCENTRATEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO PRP HD Z WYBRANYMI PROCEDURAMI LASEROWYMI JEST UKORONOWANIEM PRZEMIANY I UTRWALENIEM JEJ EFEKTÓW.

 Fotona Toutch 4D

Firma Fotona powstała w 1964 roku i jej nadrzędnym celem było ujarzmienie światła lasera i podporządkowanie go jego operatorowi. Wraz z rozwojem zaawansowanej elektroniki, dokładność wspomnianego lasera deklasowała konkurencję, po to, aby w 2015 roku wprowadzić na rynek najnowsze swoje dzieło Fotona Toutch 4D i sięgnąć zenitu jego precyzji. Ukoronowaniem tych zabiegów była możliwość stworzenia unikalnej formuły składającej się z czterech procedur, wykonywanych podczas jednego zabiegu. Pierwszy na świecie Laserowy Endolifting Twarzy Fotona4D to oficjalna nazwa tego arcydzieła, która nieśmiało zaistniała w najbardziej wymagającym środowisku ludzi: estrady, filmu i mody. Dziś już wiemy, że tak radykalne zmiany znanych nam postaci nie były tylko wrażeniem oglądania starego filmu z ich udziałem.

MedicaLaser – Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej Mosina

Laser Fotona Touch 4D wykorzystywany w MedicaLaser uzyskał zaszczytne pierwsze miejsce w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2016.
W kategorii Najlepsze urządzenie do regeneracji i odbudowy komórek skóry Laser Fotona Toutch 4D okazał się bezkonkurencyjny !!!
Z wielką niecierpliwością oczekiwaliśmy na wyniki konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Po kilku miesiącach wyczekiwania i niepewności okazało się iż właśnie dzięki głosom i przekonaniu specjalistów dermatologów o bezkonkurencyjności naszego Lasera pewnie zdecydowali oni o jego wygranej.

Najlepsze urządzenie do regeneracji i odbudowy komórek skóry. Perła Dermatologii 2016.

Chcemy przedstawić Państwu najlepsze urządzenie na świecie które mamy przyjemność i zaszczyt używać w naszym Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej MedicaLaser.

Jeżeli do tak precyzyjnego narzędzia dodamy wiedzę i doświadczenie lekarzy, powstanie nam nowy dział medycyny regeneracyjnej. Na kanwie 15 lat doświadczeń, przy współpracy z 25 specjalistami różnych specjalności z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu diagnostycznego powstało: Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Laserowej MedicaLaser.pl wykorzystujące tylko naturalne metody leczenia oparte na wykorzystaniu naszego osocza i komórek macierzystych, pozyskanych z tłuszczu pacjenta na drodze kolagenezy.

Cennik

Endolifting Twarzy Fotona 4D

Endolifting Twarzy wzbogacony o ekstrakt Komórek Macierzystych

Endolifting Twarzy wzbogacony o koncentrat Osocza Bogatopłytkowego HD

Cennik Usług w Klinice MedicaLaser – kliknij aby zapoznać się z cenami

Komórki Macierzyste pozyskiwane z tłuszczu pacjenta. Leczenie i regeneracja stawów kolanowych i biodrowych.
Osocze Bogatopłytkowe, Koncentrat Osocza, doskonałe w leczeniu bólu kolan, barków, zapaleń ścięgien, urazów mięśni i więzadeł, kontuzji sportowych np. łokieć tenisity, golfisty, kolano skoczka.
Osocze Bogatopłytkowe, Komórki Macierzyste, Skóra, Twarz, Szyja, Dekolt, Nos, Zmarszczki, Bruzdy, Kurze łapki, Szara cera, Włosy, Regeneracja, Odmłodzenie
Laseroterapia, Fotona 4D, Laser, Komórki macierzyste oraz osocze bogatopłytkowe.

Zapraszamy do polubienia strony MedicaLaser.pl na Facebook.com/Fotona4D

*******************

Wszystkie artykuły na naszej stronie są autorskie, a Państwo możecie się kontaktować z ich autorami za pośrednictwem rejestracji tel. 516 516 112 lub bezpośrednio z ekspertem: tel. 602 662 992. Można też pozostawić sms i wówczas oddzwonimy.

*******************

    Osocze Bogatopłytkowe Fibryna bogatopłytkowa
Rewitalizacja skóry twarzy Zabiegi na:   Extra Premium
skóra z oznakami zmęczenia 1,950zł 900zł 1,400zł
brak napięcia skóry
skóra wysuszona
zmarszczki
Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni dłonie z oznakami starzenia skóry 2,950zł    
skóra z oznakami zmęczenia
brak napięcia skóry
niejednolity kolor skóry
skóra wysuszona
zmarszczki
  rozstępy 2,950zł    
  blizny potrądzikowe 1,950zł    
  blizny 1,950zł    
  rany trudnogojące 1,950zł    
  skóra głowy (łysienie) 1,950zł    
  twarz – OSOCZE 1,950zł    
  Twarz, Szyja, Dekolt – OSOCZE 2,950zł    
  Skóra głowy – osocze z fibryną – pierwszy zabieg 2,950zł    
  Skóra głowy – osocze – drugi zabieg 1,950zł    
  Skóra głowy – osocze – trzeci zabieg 1,950zł

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz i dopytaj nas o szczegóły.

    Osocze Bogatopłytkowe Fibryna bogatopłytkowa
Rewitalizacja skóry twarzy Zabiegi na:   Extra Premium
skóra z oznakami zmęczenia 1,950zł 900zł 1,400zł
brak napięcia skóry
skóra wysuszona
zmarszczki
Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni dłonie z oznakami starzenia skóry 2,950zł    
skóra z oznakami zmęczenia
brak napięcia skóry
niejednolity kolor skóry
skóra wysuszona
zmarszczki
  rozstępy 2,950zł    
  blizny potrądzikowe 1,950zł    
  blizny 1,950zł    
  rany trudnogojące 1,950zł    
  skóra głowy (łysienie) 1,950zł    
  twarz – OSOCZE 1,950zł    
  Twarz, Szyja, Dekolt – OSOCZE 2,950zł    
  Skóra głowy – osocze z fibryną – pierwszy zabieg 2,950zł    
  Skóra głowy – osocze – drugi zabieg 1,950zł    
  Skóra głowy – osocze – trzeci zabieg 1,950zł